icon quotes
משפחת אדשהפרויקט פייר קניג 11 חולון
stars

לחברת אילנות היקרים והמיוחדים!

 

מהטלפון הראשון קיבלנו יחס חם ושירות מקצועי וסבלנות מפליאה. כמו כן סוף סוף ראינו בנייה מיוחדת ומשולמת ויפה הן מבחוץ והן במפרט עשיר בתוך הדירות ומעל הכל  הבנייה הייתה מושלמת עד הפיניש האחרון אם זה עץ הזית המהמם בכניסה לבניין ואם זה אפילו מספר בניין שנתלה בחזית הבניין, ועל רמת איכות החומרים אין מה לדבר!

 

מהר מאוד עשינו חוזה חשוב לציין שלכל אורך הדרך בשמת היקרה ליוותה אותנו עם מספר רב של טלפונים ששיגענו אותה וללא ספק נתנה את השירות הכי טוב ומעל הכל נחמדות ומקצועיות. קיבלנו מהחברה שעתיים לשבת עם אדריכלית מקצועית ששינתה את הדירה שלנו לדירת פאר וכל זה על חשבון החברה , נפגשנו עם אילן במשרד עבור השינויים וכמובן שלא קיבלנו סירוב ואף פינוקים ממה שיכל לעשות.

 

לסיכום: היום לקנות תמא זה לא קל וגם לא פשוט כי יש הרבה "חאפרים" שלא עושים זאת במקצועיות ומעל הכל לא מסיימים את הבנייה בחברת אילנות אפשר לראות את ההפך הן מבחינת הנחמדות והשירות ומעל הכל איכות הבנייה היופי , המושלמות, הפיניש הסופי עד הפרט האחרון !חשוב לציין עוד עניין שבתוך 10 חודשים הרימו בניין תמא ברחוב זמנהוף חולון בעוד שפרוייקטים אחרים בעיר נמשכים כשנתיים פלוס.

 

במילה אחת תודה לכם חברת אילנות זכינו.

icon quotes
icon quotes
משפחת בוקעיפרויקט זמנהוף 25 חולון
stars

עסקה של רכישה מקבלן כיום היא עסק לא פשוט. גם כאשר מגיעים מוכנים לעסקה תמיד מגלים עוד נקודות שלא חשבת עליהם. קבלנים נתפשים כיום כאנשים שלא ממש אכפת להם מהרכוש הקטן. כשאנו רכשנו דירה מול אילנות ראינו מההתחלה שמדובר באנשים שמדברים אתנו בגובה העיניים ובאמת אכפת להם מהצרכים שלנו, לא מובן מאליו.. רק לאחר מכן אתה מבין כמה אתה צריך את הקבלן במיוחד בזמנים שאין לך עם מי לדבר, פה כמובן חברת אילנות תמיד נתנה כתף ותמיד דאגה  לטפל בכל פניה שלנו בטווח זמן מיידי. אציין לטובה את אילן ואת ירון שעומדים במילה שלהם ותמיד ניתן לסמוך עליהם.

מאחל לכל אחד חווית שירות כזו

עלו והצליחו!!

icon quotes
icon quotes
משפחת אשכנזיפרויקט ברץ 8 חולון
stars

חברת אילנות היקרים

תודה רבה על חווית קניה מדהימה.

כבר מהשיחה הראשונה עם אילן הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. לכל אורך הדרך קיבלנו עדכונים והסברים. המפרט הטכני של הדירה היה ברמה מאוד גבוהה. לאחר קבלת הדירה יצאנו מרוצים ושמחים קיבלנו את כל מה שהובטח לנו עם יחס מדהים ואישי.

הבניין עצמו נראה מדהים וכל מי שמגיע לא מאמין שזה פרוייקט תמ"א.

תודה רבה לכם.

icon quotes
icon quotes
ערעור שהגישה חברתנופרויקט פייר קניג 11
stars

להלן סוגיה משפטית מורכבת שהתעוררה בפרויקט תמ"א שאנחנו אותו אנו מבצעים ברחוב פייר קניג 11, הנוגעת לסמכותה של המפקחת על רישום המקרקעין לכפות ביצוע פרויקט על 'דייר סרבן' כשמדובר בפרויקט משולב (גם הריסה של חלק מהבניין וגם חיזוק ושיפוץ). בעקבות הערעור שהגישה חברתנו, באמצעות עו"ד המלווה את הפרויקט איתמר כהן, ביהמ"ש המחוזי פסק, באופן תקדימי, כי המפקחים על רישום המקרקעין הם בעלי סמכות ייחודית לדון בסכסוכים מהסוג הזה ובתוך כך גם ניתן 'אור ירוק' לפרויקט.

 

ואכן, אנו שמחים לעדכן שהפרויקט ברח' פייר קניג 11 בחולון כבר נמצא בביצוע ומכירת הדירות בעיצומה.

 

לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן

icon quotes
icon quotes
דו"ח הרשות להתחדשות עירונית: "גלגלי הביורוקרטיה חייבים לנוע הרבה יותר מהר"
stars

לצד שורה של נתונים מעודדים, מבליט הדו"ח שפורסם השבוע גם את הבעיות המאפיינות את התחום לאורך שנים. אילן טויזר, הבעלים של קבוצת אילנות להתחדשות עירונית: "תוספת כוח אדם מנוסה למנגנון הביורוקרטי אינה סובלת דיחוי". לכתבה המלאה לחצו כאן 

 

icon quotes
icon quotes
לא תהיה יותר תמ"א 38 בעיר": יזמים בחולון זועמים על הפחתת זכויות הבנייה
stars

עשרות יזמים הפועלים בעיר כועסים על ההחלטה לצמצום הבנייה במיזמי תמ"א 38/1 משתי קומות וחצי לקומה וחצי בלבד, ופנו לעו"ד מיכה גדרון כדי לבחון את צעדיהם. הוועדה המחוזית: "החלטת ההפקדה משקפת את עמדת מינהל התכנון". לכתבה המלאה לחצו כאן

icon quotes
icon quotes
תמ"א 38 בירושלים: השכונה שבה למעלה מ-60% מהמבנים נמצאים בהליכי התחדשות
stars

מת אשכול הוותיקה מספקת דוגמה מוחשית לתנופת ההתחדשות העירונית בירושלים, ומושכת את היזמים. "זהו בפירוש מנוע להזרמת רוח רעננה לשכונה", אומר אילן טויזר, הבעלים של קבוצת אילנות להתחדשות עירונית. "עם כל ההשקעה מסביב, ערך הדירות כאן צפוי רק לעלות". לכתבה המלאה לחצו כאן

icon quotes
כל הצוות כאן כדי לתת לך שירות! צריך עזרה? רוצה לקבוע פגישה? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם