חברת אילנות הוקמה במטרה לשלב ולאחד ניסיון מצטבר של כל התחומים הדרושים בתהליך המורכב הכרוך ביזום וביצוע פרויקטים במסגרת תמ"א 38/1 ו- 38/2. לרבות: בדיקות התכנות, ניהול מו"מ מסודר עם בעלי הדירות, טיפול משפטי מקצועי בחוזים ובמיסוי, העסקת יועצים מנוסים בתחום התכנון, טיפול בהיתר מול הרשויות, ביצוע בניה בפועל ושווק. כל זאת בלוחות זמנים מוגדרים מתחילת התהליך וללא עלות מצד הדיירים.

מאז הקמתה, החברה מתמחה ועוסקת בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים בתחום התמ"א 38 בכעשרה פרויקטים במספר ערים בארץ ומקדמת פרויקטים נוספים.

 

בימים אלו החברה פעילה בערים הבאות:

רמת גן, הוד השרון, חולון, בת ים, ראשון לציון וירושלים.

כל הפרויקטים מלווים על ידי הבנק בליווי סגור הכולל מתן ערבויות לדיירים הקיימים והרוכשים החדשים בהתאם לחוק המכר.

מטרות החברה ויעדיה בתחום זה הינם להמשיך ולהתפתח בתחום זה תוך ניצול יתרונותיה וניסיונה הייחודיים, תוך שמירה על רמת איכות ושירות מקצועיים ואמינים.

הניסיון המצטבר שלנו מאפשר לנו לבדוק ולבחון פרויקטים באופן זהיר וקפדני במטרה להבטיח את הצלחתם.

היתרונות שלנו – ניסיון מוכח בתחום,ייזום וביצוע בעצמנו ! לדיירים יש כתובת אחת אמינה!

חברת אילנות הוקמה במטרה לשלב ולאחד ניסיון מצטבר של כל התחומים הדרושים בתהליך המורכב הכרוך ביזום וביצוע פרויקטים במסגרת תמ"א 38/1 ו- 38/2.

לרבות: בדיקות התכנות, ניהול מו"מ מסודר עם בעלי הדירות, טיפול משפטי מקצועי בחוזים ובמיסוי, העסקת יועצים מנוסים בתחום התכנון, טיפול בהיתר מול הרשויות, ביצוע בניה בפועל ושווק. כל זאת בלוחות זמנים מוגדרים מתחילת התהליך וללא עלות מצד הדיירים.

אילן טויזר – מנהל ובעלים

 

בעלי חברת "א.ל אל חי בניה ופיתוח בע"מ" שהינה חברת אחזקות המתמחה בייזום וביצוע של פרויקטים במסגרת תמ"א 38 (חיזוק ובינוי וכן פינוי ובינוי מכח הגדרות התמ"א)

יזם וקבלן רשום עם ותק וניסיון של כ- 20 שנה בבניה וביצוע פרויקטים מכל הסוגים, לרבות ניסיון ומיומנות בביצוע פרויקטים במסגרת תמ"א 38.

לחברה צוות מקצועי של מהנדסים, מפקחים, מנהלי עבודה, אנשי ביצוע וקבלני משנה מנוסים.

כל הצוות כאן כדי לתת לך שירות! צריך עזרה? רוצה לקבוע פגישה? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם